СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

Спорт

от Дончо Донев 357 прегледа 0

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

БГ ФУТБОЛ
17:30 часа (Първа лига) Черно море – Левски (Диема Спорт)
20:00 часа (Първа лига) Берое – Ботев (Пловдив) (Диема Спорт)

ФУТБОЛ
11:30 часа (Русия, Премиер лига) Уфа – Ростов (MATCH! Premier / HD)
13:00 часа (Испания, Примера дивисион) Алавес – Леганес (MAX Sport 4, Sport+ HD, beIN Connect TURKEY
13:15 часа (Холандия, Ередивизи) Емен – Хееренвеен (Fox Sports 1 Nederland HD)
13:30 часа (Италия, Серия „А“) Фиорентина – Фрозиноне (MAX Sport 3, Arena Sport 1 HD BiH, Arena Sport 1 HD Serbia, Arena Sport 3 HD Croatia,
13:30 часа (Турция, Суперлига) Касъмпаша – Ерзурумспор (beIN Sports Turkey 1 HD, beIN Sports Turkey 2 HD)
14:00 часа (Русия, Премиер лига) Урал – Енисей (MATCH! Premier / HD)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Хайденхайм – Кьолн (beIN Sports MENA 5 HD
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Динамо (Дрезден) – Унион (Берлин) (Digi Sport 7 (svk)
14:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Гройтер Фюрт – Дармщад (Fox Soccer Match Pass [$], Sky Bundesliga 5 / HD)
15:00 часа (Испания, Примера дивисион) Хетафе – Атлетик (Билбао) (MAX Sport 4, Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 3 HD
15:30 часа (Холандия, Ередивизи) ВВВ Венло – Фейенорд (MAX Sport 1, Arena Sport 1 HD Slovakia
16:00 часа (Франция, Лига 1) Реймс – Лил (Нова Спорт, Arena Sport 5 HD Serbia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports France 1 HD, beIN Sports HK 2 HD
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Каляри – СПАЛ (MAX Sport 3, beIN Connect TURKEY, Cytavision Sports 6, DAZN Deutsch [$] (geo/R), Digi Sport 3 (svk) / HD
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Интер – Аталанта (#Vamos / HD, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 12 HD
16:00 часа (Италия, Серия „А“) Удинезе – Емполи (MAX Sport 2, Arena Sport 1 HD BiH, Arena Sport 1 HD Serbia, Arena Sport 3 HD Serbia
16:00 часа (Франция, Лига 1) Тулуза – Нант (beIN Sports France 2 HD, ViaPlay (denmark) / HD, ViaPlay (finland) / HD, ViaPlay (norway) / HD
16:00 часа (Турция, Суперлига) Анкарагюджю – Фенербахче (beIN Sports Turkey 1 HD, Digi Sport 3 (hun), SportKlub 6 (croatia), SportKlub 6 (serbia), SportKlub 6 (slovenia)
16:00 часа (Гърция, Суперлига) Ксанти – АЕК (ERT Sports HD)
16:00 часа (Турция, Суперлига) Гьозтепе – Акхисарспор (beIN Sports Turkey 2 HD)
16:05 часа (Англия, Висша лига) Евертън – Арсенал (Диема Спорт 2, beIN Sports Indonesia 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 2 HD
16:30 часа (Германия, Бундеслига) Аугсбург – Хофенхайм (Евроспорт 2, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport ESPN / HD, BT Sport Extra 2
16:30 часа (Русия, Премиер лига) Рубин – Арсенал (Тула) (MATCH! Premier / HD)
17:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Луго – Осасуна (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
17:00 часа (Португалия, А Лига) Витория Сетубал – Маритимо (Sport TV África / HD, Sport TV2 (portugal) / HD)
17:15 часа (Испания, Примера дивисион) Валядолид – Севиля (MAX Sport 4, Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga / HD
17:15 часа (Гърция, Суперлига) Астерас Триполис – Левадиакос (Nova Sports 2 HD (cyprus), Nova Sports 2 HD (hellas)
17:45 часа (Холандия, Ередивизи) Витес – ПСВ Айндховен (MAX Sport 1, Arena Sport 1 HD Slovakia, Cytavision Sports 5, Foot+ HD, Fox Sports 1 Nederland HD, Nova Sports 4 HD (hellas), Polsat Sport News HD, Sport 1 Israel / HD, Sportdigital TV HD, Telekanal Futbol)
18:00 часа (Англия, ФА Къп) Уотфорд – Уулвърхемптън (Диема Спорт 2, Astro SuperSport 4, beIN Sports Indonesia 1 HD
18:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – Монпелие (Нова Спорт, Arena Sport 5 HD Serbia, beIN Connect TURKEY
19:00 часа (Германия, Бундеслига) Борусия (Мьонхенгладбах) – Вердер (Евроспорт 2, beIN Sports MENA 5 HD, BT Sport 3 / HD, BT Sport ESPN / HD
19:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Химнастик – Нумансия (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R)
19:00 часа (Турция, Суперлига) Истанбул Башакшехир – Коняспор (beIN Sports Turkey 1 HD)
19:00 часа (Русия, Премиер лига) Локомотив (Москва) – Зенит (MATCH! Premier / HD, Sportdigital TV HD)
19:00 часа (Гърция, Суперлига) Панайтоликос – Олимпиакос (ERT Sports HD)
19:30 часа (Испания, Премиер лига) Селта – Реал Сосиедад (MAX Sport 4, beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 3 HD
19:30 часа (Испания, Примера дивисион) Леванте – Уеска (beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga 1 / HD, beIN Sports MENA 6 HD, C More Stream Finland
19:30 часа (Гърция, Суперлига) ПАОК – Ламия (Nova Sports 1 HD (Cyprus), Nova Sports 1 HD (Hellas)
19:30 часа (Португалия, А Лига) Фейрензе – Бенфика (Cosmote Sport 1 HD, RMC Sport 3 HD (France), RTP Africa, RTP Internacional, SIC Internacional
21:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Елче – Кордоба (LaLiga 1|2|3 TV, OpenSport.es [$] (geo/R), SportKlub 4 (slovenia), SportKlub HD (balkins)
21:30 часа (Италия, Серия „А“) Наполи – Дженоа (MAX Sport 3, Arena Sport 2 HD Serbia, Arena Sport 4 HD Croatia, beIN Connect TURKEY
21:45 часа (Испания, Примера дивисион) Бетис – Виляреал (MAX Sport 4, Sport+ HD, beIN Connect TURKEY, beIN LaLiga / HD, beIN Sports MENA 12 HD
22:00 часа (Франция, Лига 1) ПСЖ – Страсбург (Диема Спорт 2, 5 LIVE Israel / HD, Arena Sport 1 HD BiH, Arena Sport 1 HD Serbia, Arena Sport 2 HD
22:00 часа (Португалия, А Лига) Спортинг (Лисабон) – Рио Аве (Cosmote Sport 7 HD, RMC Sport 1 HD (France)
22:00 часа (МЛС) ФК Синсинати – Спортинг (Канзас Сити (MAX Sport 2)

БАСКЕТБОЛ
13:30 часа (Испания) Мурсия – Баскония (Диема Спорт)
19:25 часа (Балканска лига) Финал (БНТ 3)
20:30 часа (Испания) Гран Канария – Реал (Мадрид) (Нова Спорт)
22:30 часа (НБА) Минесота Тимбъруулвс – Оклахома Сити Тъндър (Диема Спорт)

ВОЛЕЙБОЛ
19:00 часа (Италия) Падова – Третино (Ринг)

ТЕНИС
20:00 часа Турнир за жени в Чарлстън (F+)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
07:55 часа (Снукър) Китай Оупън (Евроспорт 1)
11:15 часа (Колоездене) Обиколка на Фландия (Евроспорт 1)
12:00 часа (Супербайк) Световна купа в Арагон (Евроспорт 2)
13:00 часа (Автомобилизъм) Световна купа за туристически автомобили в Маракеш (Евроспорт 2)
14:25 часа (Снукър) Китай Оупън (Евроспорт 2)
15:10 часа (Мотокрос) Гран При на Трентино (БНТ 3)
18:10 часа (Мотокрос) Гран При на Трентино (БНТ 3)
18:30 часа (Автомобилизъм) Световна купа за туристически автомобили в Маракеш (Евроспорт 1)
19:45 часа (Автомобилизъм) Световна купа за туристически автомобили в Маракеш (Евроспорт 1)
21:00 часа (НАСКАР) Състезание в Бристъл (MAX Sport 1)
21:15 часа (Кърлинг) Световно първенство за мъже в Канада (Евроспорт 2)

Коментари