СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

Спорт

от Дончо Донев 468 прегледа 0

СПОРТ ПО ТЕЛЕВИЗИИТЕ ДНЕС

ФУТБОЛ
19:00 часа (Италия, Серия „Б“) Беневенто – Пескара (DAZN Italia [$] (geo/R), RAI Sport + HD)
19:00 часа (Купа на Израел) Бней Йехуда – Апоел Афула (5 LIVE Israel / HD)
19:00 часа (Купа на Турция) Юрманиеспор – Трабзонспор (MAX Sport 4, A Spor (turkey) / HD, Look Sport (romania) / HD, SportKlub 2 (croatia) HD, SportKlub 2 (serbia) HD, SportKlub 2 (slovenia)
19:30 часа (Купа на Гърция) АЕК – Атромитос (Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 1 HD Serbia, Cosmote Sport 1 HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD, Laola1.tv (aut/ger), Laola1.tv Int\'l (geo/R)
20:00 часа (Купа на Румъния) Херманщад – Виторул (Digi Sport 1 (rom) / HD)
20:45 часа (Купа на Израел) Макаби (Тел Авив) – Бней Сахнин (5 SPORT Israel / HD)
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) КПР – Лийдс (Sky Sports *RED button)
21:45 часа (Англия, Висша лига) Кардиф – Евертън (Astro SuperSport 2, beIN Sports Indonesia 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD
21:45 часа (Англия, Висша лига) Хъдърсфилд – Уулвърхемптън (beIN Connect TURKEY, beIN Sports Indonesia 2 HD
21:45 часа (Англия, Висша лига) Лестър – Брайтън (Astro SuperSport 1, beIN Connect TURKEY, beIN Sports MENA 1 HD,
21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Шефилд Уензди – Брентфорд (EFL iFollow [$] (geo/R)
22:00 часа (Англия, Висша лига) Нюкасъл – Бърнли (Диема Спорт 2, Astro SuperSport 3, beIN Connect TURKEY, beIN Sports Indonesia 3 HD
22:00 часа (Купата на Италия) Лацио – Милан (BT Sport 2 / HD, Cytavision Sports 1, Cytavision Sports HD,
22:10 часа (Купа на Франция) ПСЖ – Дижон (MAX Sport 4, beIN Sports MENA 6 HD
22:15 часа (Купа на Португалия) Порто – Брага (Sport TV1 (portugal) / HD)

СРЯДА (27 февруари)
ТЕНИС
00:00 часа Турнир за мъже в Акапулко (MAX Sport 1)

ФУТБОЛ
00:15 часа (Копа Судамерикана) Сантос (Бр) – Ривър Плейт (Ур) (Arena Sport 1 HD Croatia, Arena Sport 2 HD Serbia, Sport TV3 (portugal) / HD)
02:30 часа (Копа Судамерикана) Флуминензе (Бр) – Депортес Антофагаста (Чили) (MAX Sport 3)
02:30 часа (Копа Судамерикана) Каракас (Вен) – Мелгар (Перу) (MAX Sport 4)

ВОЛЕЙБОЛ
20:00 часа (Шампионска лига) Марица – Щутгарт (Диема Спорт)

ТЕНИС
12:00 часа Турнир за мъже в Дубай (MAX Sport 1)
17:00 часа Турнир за мъже в Дубай (MAX Sport 1)

ДРУГИ СПОРТОВЕ
10:30 часа (Алпийски ски) Световно първенство за младежи (Евроспорт 1)
13:00 часа (Колоездене) Обиколка на ОАЕ (Евроспорт 2)
14:00 часа (Алпийски ски) Световно първенство за младежи (Евроспорт 1)
15:30 часа (Ски-бягане) Световно първенство в Зеефелд (Евроспорт 1)
17:15 часа (Ски-бягане) Световно първенство в Зеефелд (Евроспорт 1)

Коментари